Dotrzeć do klientów – czy warto pozycjonować stronę internetową?

Biurohello SEO Dotrzeć do klientów – czy warto pozycjonować stronę internetową?

Prowadzisz własną działalność gospodarczą, dysponujesz sporymi mocami przerobowymi i chętnie nawiązałbyś współpracę z nowymi klientami? Wykorzystaj potencjał internetu – jeżeli masz już firmową witrynę, zleć pozycjonowanie strony internetowej. Zobacz, jak to działa.

Na czym polega pozycjonowanie strony internetowej?


Celem pozycjonowania strony internetowej jest zwiększenie jej widoczności w wynikach wyszukiwania. Aby uzyskać taki rezultat, konieczne jest podjęcie szeregu działań. Pozycjonowanie stron czy sklepów internetowych to proces, na których składa się m.in.:

    • Dobór odpowiednich słów kluczowych. Słowa kluczowe to słowa, na które dana witryna ma być widoczna po wpisaniu ich do wyszukiwarki. Przykładami mogą być: biuro wirtualne, odzież damska, kalendarze książkowe czy tani kredyt hipoteczny. Jeżeli firma działa jedynie lokalnie, to do słów można dodać nazwę miasta (tzw. pozycjonowanie lokalne).
    • Optymalizacja strony. Pozycjonowana witryna musi zostać dostosowana do wymagań technicznych Google. Z reguły wprowadzanie zmian jest poprzedzone audytem SEO.
    • Przygotowanie merytorycznych i atrakcyjnych dla użytkownika treści. Te treści to nie tylko oferta, ale również np. firmowy blog, na którym będziesz rozwiewał wątpliwości użytkowników i dzielił się swoją wiedzą.

Pozycjonowanie strony www to proces długotrwały. Rezultaty nie są widoczne z dnia na dzień, ale często trzeba na nie poczekać nawet kilka miesięcy.
 

Czy warto skorzystać z pozycjonowania stron internetowych?


Pozycjonowanie stron www przynosi wymierne korzyści. Jeżeli zdecydujesz się na pozycjonowanie, to możesz liczyć na następujące rezultaty:

    • Lepsza (wyższa) pozycja w wyszukiwarce na określone słowa. To właśnie pierwsze strony, które wyświetlają się po wyszukaniu określonej frazy, są najchętniej odwiedzane przez użytkowników.
    • Wzmożony ruch na stronie, który przełoży się na większą sprzedaż oferowanych produktów lub więcej zapytań o współpracę.
    • Zmiana sposobu postrzegania Twojej firmy – jako jej właściciel będziesz odbierany jako ekspert w swojej branży.
Podsumowując: pozycjonowanie firmowej strony internetowej pozwala pozyskać nowych klientów i zwiększyć dochody uzyskiwane z prowadzonej działalności gospodarczej. Z usług pozycjonowania korzystają firmy różnej wielkości i sklepy internetowe.
 

Chcesz zarabiać więcej? Skorzystaj z wiedzy ekspertów


Pozycjonowanie firmowej strony internetowej to sposób, aby zyskać nowych klientów. Jeżeli z kolei chcesz zyskać więcej czasu, aby móc ich obsłużyć, zleć nam usługi księgowe. Jako Biuro Hello oferujemy profesjonalne prowadzenie księgowości. W naszej ofercie jest też pełna księgowość (prowadzenie księgowości spółek). Nawiązując współpracę z nami:

    • Zyskujesz pewność, że księgi rachunkowe Twojej firmy są prowadzone zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.
    • Nie musisz kontaktować się z urzędnikami – zapewniamy reprezentację przed urzędami, w tym przede wszystkim urzędem skarbowym i ZUS-em.
    • Nie musisz samodzielnie rozliczać pracowników – zajmiemy się prowadzeniem kadr i płac, w tym również sporządzaniem PIT-ów.

Współpraca z rzetelnym i odpowiedzialnym biurem rachunkowym pozwoli Ci w pełni skoncentrować się na najważniejszych aspektach Twojego biznesu. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.