Biuro rachunkowe - Hello Finanse

Hello Finanse sp z o.o. – oferujemy usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw

Masz pytania?

Biuro rachunkowe Hello - Kim jesteśmy?

Hello Finanse Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest profesjonalnym biurem rachunkowym mającym swoją siedzibę we Wrocławiu. 

Posiadamy sieć biur rozsianych po całej Polsce, w Katowicach, Warszawie oraz Gdańsku, ale jednak główna lokalizacja naszego biura rachunkowego znajduje się w samym sercu miasta Wrocław, na ulicy Leszczyńskiego 4 w lokalu 31. Posiadając zespół doświadczonych i wykwalifikowanych księgowych oferujmy nasze usługi rachunkowe już od kilka lat.

Biuro Hello we Wrocławiu współpracuje z wieloma zarówno lokalnymi, jak i również rozsianymi po całej Polsce firmami, spółkami, osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą i osobami fizycznymi, pomagając im rozwijać się, osiągać cele oraz działać zgodnie z obowiązującym prawem, poprzez prowadzenie profesjonalnej i rzetelnej księgowości.

Fakturuj bezpłatnie z Hello

Można korzystać również z darmowego programu do fakturowania połączonego z księgowością w naszej firmie

Nasza oferta

Usługi księgowe - Finanse Hello

Oferujemy prowadzenie pełnej księgowości spółek

Oferta usług skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, ale bez zawahania podejmiemy się również świadczenia usług na rzecz jednoosobowych działalności gospodarczych, stowarzyszeń, fundacji, związków zawodowych, czy też wspólnot mieszkaniowych.

Usługi księgowe

Kadry i płace

KPiR - Księga przychodów i rozchodów

Księgi handlowe – pełna księgowość

Profesjonalne wsparcie biznesu - Biuro rachunkowe Hello Finanse

Nasze biuro rachunkowe oferuje Państwu również poprowadzenie pełnej księgowości firmy, czyli zajmiemy się za Państwa tą najtrudniejszą i najbardziej skomplikowaną formą prowadzenia księgowości

Jednak nie jest to jedyna rzecz, z którą nasz wykwalifikowany personel sobie poradzi – zarówno Książka Przychodów i Rozchodów (KPiR) jak również wszystkie dziedziny Kadr i Płac nie będą stanowiły dla nas żadnego problemu. Ponadto biuro rachunkowe Hello Finanse chętnie pomoże w rozliczeniach z Urzędem Skarbowym, ZUS-em, przy organizacji szkoleń BHP oraz wiele, wiele więcej.

Dla nas każdy klient jest równie ważny. Gwarantujemy świadczenie wysokiej jakości usług księgowych przez zespół wyspecjalizowanych, kompetentnych pracowników. Nasze opłaty są obliczane na podstawie stałej stawki, więc wiesz z góry, ile i za co płacisz. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zapewnić im fachowe wskazówki dotyczące skomplikowanego świata księgowości.

Dlaczego księgowość w Hello Finanse?

Doświadczona kadra

Posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Regularnie doszkalamy się, aby oferować ci usługi najwyższej jakości. Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci na każdym etapie współpracy.

Dedykowane oprogramowanie i bezpieczeństwo twojej firmy

Oferujemy Pracujemy na licencjonowanych oprogramowaniach Comarch Optima i Ramzes. Stawiamy na wysoki poziom bezpieczeństwa dokumentów naszych klientów.

Kompleksowa obsługa Hello Finanse

Pomożemy Ci w działaniach firmy lub rozpoczęciu działalności bez względu na to czy chcesz to zrobić we Wrocławiu, Warszawie czy w innym mieście w Polsce. Oferujemy pomoc księgową, prawną pomoc w zakładaniu firm lub zakupie zarejestrowanych spółek.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany ofertą, lub masz pytania? Nasi doradcy rozwieją wszystkie wątpliwości. Gdy zrozumiemy Twoje potrzeby i cele, przedstawimy Ci stałą wycenę kosztów, bez ukrytych opłat. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy doceniani przez naszych klientów

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Przekonaj się, dlaczego nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszych usług biura wirtualnego. Dołącz do nich już dziś!

Ewa Tacke

Extremely friendly and professional, always helping, solution oriented.

Marcin S

Polecam Biuro Hello jako profesjonalną firmę, z której usług korzystam od kilku lat i nigdy nie było żadnych problemów. To dla mnie najważniejsze - stały (wysoki) poziom usług.

Skontaktuj się z nami!

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

  Imię i Nazwisko


  Numer telefonu


  Twój adres e-mail


  Temat wiadomości


  Twoja wiadomość

  Skontaktuj się z nami!

  Biuro rachunkowe Hello Finanse Sp. z o.o.

  Kontakt telefoniczny: 536 363 286 

  ul. Leszczyńskiego 4 lok. 31, 50-078 Wrocław,
  NIP: 8971912280
  Wpis do KRS: 0000993609 – VI Wydział KRS Sąd Rejonowy Wrocław-Fabryczna

  Nr GG Biuro HELLO: 64306551 Biurohello biura wirtualne Katowice gg

  Kontakt BiuroHello

  Kontakt telefoniczny: 717000560

  Adres e-mail: biuro@biurohello.pl

  NIP: 8982167638
  KRS: 0000341767
  REGON: 021125580

  Dodatkowe usługi - Biuro Hello

  Spotkanie z doradcami księgowości i prawa biura hello

  Stawiasz pierwsze kroki w biznesie, lub chcesz rozwinąć swoje przedsiębiorstwo? Nasz zespół ekspertów pomoże ci na każdym etapie od założenia po zakup gotowej spółki. 

  Wirtualne biura

  Realne koszty wynajmu biura w dobrej lokalizacji mogą stać się bardzo wysokie. Naszą receptą na koszty jest udostępnienie adresu dla Twojego przedsiębiorstwa.  Przy minimalnej ilości formalności zyskasz dostęp do prestiżowego adresu firmy w centrum Warszawy, Gdańska, Katowic lub Wrocławia.

  Wynajem sal konferencyjnych

  Oferujemy dostęp do klimatyzowanych sal konferencyjnych i gabinetów, kiedy tylko tego potrzebujesz. Pomieszczenia dostosowane są do różnych zadań i wydarzeń. Skutecznie poprowadzisz w nich spotkania biznesowe i konferencje.

  Wirtualna asystentka

  W czasie prowadzenia biznesu ciągłe zmiany zmuszają nas do dostosowania się do sytuacji, ale nie musisz działać w pojedynkę. Nasza asystentka online pomoże ci w codziennych obowiązkach od przyjmowania telefonów, po organizację poczty i kalendarza.

  Ludzie

  Posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Mimo to nie spoczywają oni na laurach i na bieżąco studiują oni nowe ustawy i zmiany w przepisach, a także chętnie uczęszczają na dodatkowe szkolenia organizowane przez zasłużone firmy. Nasz zespół jest zawsze chętny do szybkiego i skutecznego rozwiązywania nieoczekiwanych problemów.

  Oprogramowanie i bezpieczeństwo

  Pracujemy na najnowszych i najlepszych licencjonowanych programach uwzględniających najnowsze przepisy podatkowe oferowanych między innymi przez Comarch, Firmatec, czy Aura Technologies. Posiadamy wysoki poziom bezpieczeństwa danych zarówno tych znajdujących się na dyskach, serwerach, jak i również dokumentów fizycznych znajdujących się w naszym biurze we Wrocławiu. Ponadto nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie OC o podwyższonej wartości.

  Kompleksowa obsługa

  Nasza firma to nie tylko biuro rachunkowe. Pomożemy Ci w zarejestrowaniu nowej firmy i rozpoczęciu jej działalności niezależnie czy chcesz to zrobić we Wrocławiu, Warszawie czy w innym mieście w Polsce.  Chyba że zależy Ci na czasie i chcesz rozpocząć działalność od razu – zawsze posiadamy w naszej ofercie kilka gotowych i zarejestrowanych spółek, które możesz u nas w każdej chwili zakupić. Nasze spółki mają siedziby w miastach, gdzie mamy nasze biura, czyli Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Katowice. W Hello Finanse masz naszą gwarancję, że spółka nie prowadziła działalności, nie zatrudnia pracowników i nie ma długów i zobowiązań wobec innych firm i podmiotów. Ponadto oferujemy udostępnianie siedziby i prestiżowego adresu dla Twojej firmy – do wyboru: Wrocław, Katowice, Gdańsk lub Warszawa. W naszej ofercie posiadamy również klimatyzowane i w pełni wyposażone sale konferencyjne na wynajem. 

  Scroll to Top