Dlaczego warto kupić gotową spółkę?

Co to jest gotowa spółka z o.o. i czym się charakteryzuje

Jak sama nazwa wskazuje, gotowa spółka z o.o. jest już przygotowana do prowadzenia działalności gospodarczej. Spółka posiada komplet dokumentów, w tym te potwierdzające nadanie numerów NIP, REGON i KRS. Gotowe spółki z o.o. z reguły posiadają adres rejestracji i korespondencyjny – adresu udziela wirtualne biuro
Gotowe spółki z o.o. można podzielić na spółki z historią i tzw. czyste spółki. Te pierwsze to podmioty, które w przeszłości były aktywne na rynku, ale ich właściciele zdecydowali się je zbyć. Dzięki temu, że spółka ma historię, może być w oczach potencjalnych kontrahentów uznana za wiarygodną. Z kolei „czysta” spółka to spółka zarejestrowana i przygotowana do prowadzenia działalności gospodarczej, ale nie posiadająca historii.    


Gotowa spółka z o.o. – lista najważniejszych korzyści 

Gotowe spółki z o.o. to rozwiązanie przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy nie mogą czekać – chcą zacząć prowadzić działalność natychmiast. Nasze profesjonalne biuro rachunkowe oferuje sprzedaż nowych spółek z o.o. Do ich głównych zalet należy zaliczyć:

    • brak ryzyka – spółka nie jest zadłużona, nie ma zobowiązań finansowych, nie posiada historii na rynku, ma opłacony kapitał,
    • bezpieczeństwo udziałowców – w przypadku spółek z o.o. właściciele jedynie w niektórych sytuacjach odpowiadają swoim majątkiem za ich zobowiązania,
    • posiadanie szerokiego PKD – to pozwala przedsiębiorcom prowadzić działalność gospodarczą w niemal każdej branży.
Kupując gotową spółkę w Biurze Hello, możesz liczyć na pełne wsparcie. Od wielu lat świadczymy usługi księgowe i znamy największe bolączki przedsiębiorców, dlatego nasza oferta to także księgowość spółek.

 
Na co zwrócić uwagę przy zakupie gotowej spółki z o.o.?

Nie każda oferowana na sprzedaż spółka z o.o. jest „czysta”. Jeżeli chcesz uniknąć kłopotów i szukasz spółki, która wcześniej nie prowadziła działalności gospodarczej, powinieneś zdać się na specjalistów. Biuro Hello to doświadczony zespół ekspertów z zakresu m.in. rachunkowości. Działamy transparentnie – każdemu klientowi przedstawiamy warunki współpracy, a wykorzystywana przez nas umowa spółki została sprawdzona przez wielu przedsiębiorców. Nasza oferta jest jednocześnie znacznie szersza niż sprzedaż gotowych spółek.

Dla naszych klientów sporządzamy dokumentację rejestrową i zmianową. Prowadząc biuro wirtualne, zapewniamy prestiżowy adres na terenie Warszawy, Gdańska, Katowic lub Wrocławia. Nasza oferta to także pełna księgowość – rzetelnie i profesjonalnie prowadzimy księgi rachunkowe spółek naszych klientów.

Scroll to Top