Jak wybrać wirtualne biuro – 5 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę

1. Możliwość zarejestrowania firmy pod prestiżowym adresem

Wirtualne biuro oferuje prestiżowy adres przedsiębiorcom specjalizującym się w świadczeniu usług na odległość. Prestiżowy, czyli wzbudzający zaufanie i mieszczący się w dobrze skomunikowanej części miasta. Jeżeli chcesz przeprowadzać szkolenia lub spotykać się z klientami w wynajętej sali, warto wybrać biuro, do którego łatwo dotrzeć. 
Wybierając rozpoznawalny adres, wzbudzisz w swoich kontrahentach zaufanie. Jest ono bezcenne w pierwszych miesiącach prowadzenia biznesu, gdy będziesz poszukiwał klientów. Nasze wirtualne biura znajdują się w prestiżowych lokalizacjach w Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu

2. Pomoc przy założeniu firmy i obsługa księgowa 

Osoby, które planują założenie firmy, z reguły nie do końca orientują się w kwestiach formalnych. Wśród najczęstszych pytań pojawiają się wątpliwości o kody PKD, konieczność uzyskania pozwoleń czy rejestracji do VAT. Pomóc może wirtualne biuro, o ile świadczy też usługi księgowe.
Prowadzimy zarówno wirtualne biuro, jak i profesjonalne biuro rachunkowe. Przeprowadzamy klientów przez formalności, zapewniamy też prowadzenie ksiąg rachunkowych na każdym etapie funkcjonowania firmy.

Czy wiesz, że prawie 1000 osób każdego dnia zakłada firmę? Jeżeli chcesz być o krok przed konkurencją, zapewnij sobie wsparcie już na starcie – wybierz jedno z naszych biur wirtualnych i oddaj w nasze ręce prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojej firmy.   Jeżeli chcesz być o krok przed konkurencją, zapewnij sobie wsparcie już na starcie – wybierz jedno z naszych biur wirtualnych i oddaj w nasze ręce prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojej firmy.

3. Długoterminowa umowa i pakiety w atrakcyjnych cenach

Jeżeli chcesz skoncentrować się na  rozwoju swojego biznesu, zwróć uwagę, czy wybrane wirtualne biuro oferuje długoterminową współpracę – umowa na 12 miesięcy to zupełne minimum. Dzięki temu nie będziesz musiał szukać nowego adresu dla firmy już kilka miesięcy po rozpoczęciu działalności gospodarczej.
Nasze wirtualne biura działają na transparentnych zasadach. Każdemu klientowi proponujemy podpisanie umowy na okres 3, 6 lub 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Przy płatności z góry za cały okres umowy proponujemy atrakcyjne rabaty.

4. Odbiór korespondencji i obsługa połączeń telefonicznych

Nie musisz samodzielnie obsługiwać poczty czy połączeń telefonicznych – część z tych zadań możesz delegować. Biuro wirtualne powinno oferować szereg dodatkowych usług, abyś mógł w pełni skoncentrować się na prowadzonej działalności gospodarczej.
Nasza oferta została opracowana z myślą o różnych potrzebach przedsiębiorców. Nawet w ramach podstawowego pakietu będziemy odbierać Twoją korespondencję, powiadomimy Cię też o niej e-mailem. Możemy odciążyć Cię również od innych czynności biurowych.

5. Dostęp do indywidualnego gabinetu i sali konferencyjnej

Realizacja niektórych projektów wymaga osobistej konsultacji z klientem. Przy wyborze biura wirtualnego warto zwrócić uwagę na to, czy zapewnia ono dostęp do indywidualnego gabinetu bądź sali konferencyjnej. 
Z dostępnych w naszej ofercie gabinetów i sal konferencyjnych klienci skorzystać mogą zarówno w ramach wybranego pakietu, jak i według potrzeb. W zależności od miasta dysponujemy salami konferencyjnymi na 6-15 osób.

Scroll to Top