Biura wirtualne w Warszawie – outsourcing adresu

Warszawskie biura wirtualne – jak prezentuje się oferta?

Pobieżne zapoznanie się z ofertą biur wirtualnych może prowadzić do mylnego wniosku – propozycje są niemal takie same. Tymczasem to właśnie drobne różnice decydują o tym, czy biuro wirtualne będzie spełniać Twoje oczekiwania. Co oferuje profesjonalne wirtualne biuro? Na przykładzie Biura Hello powinno ono zapewniać:

●    Możliwość zarejestrowania firmy pod rozpoznawalnym adresem
●    Odbiór i przechowywanie korespondencji, w tym przesyłek kurierskich
●    Skanowanie odebranej korespondencji
●    Dostęp do biurka (gabinetu) czy sali konferencyjnej
●    Odbieranie połączeń telefonicznych

Najlepiej, aby wirtualne biuro oferowało też dostęp do intuicyjnego w obsłudze panelu, który ułatwi korzystanie z jego usług. Przykładowo Biuro Hello zamieszcza w Panelu Klienta skany przychodzącej korespondencji.
Biuro Hello to nie tylko wirtualne biuro, ale również profesjonalne biuro rachunkowe. Przedsiębiorcy poszukujący partnera biznesowego mogą liczyć na nasze kompleksowe wsparcie – prowadzimy m.in. księgi rachunkowe.

Na jak długo podpisać umowę z biurem wirtualnym?

Wirtualne biura są elastyczne, gdy mowa o długości umowy – z reguły można ją zawrzeć na miesiąc, a następnie przedłużyć. Czasem jednak związanie się na dłużej z wirtualnym biurem może być korzystne. Dlaczego? Ze względu na system rabatowy.

Warszawskie wirtualne biuro Hello proponuje upusty klientom, którzy podpiszą umowę na dłużej niż 3 miesiące. Przykładowo pakiet biuro standard (oferuje on m.in. adres, skanowanie odebranej korespondencji i odbieranie połączeń) kosztuje:

●    570 zł na 3 miesiące – 190 zł miesięcznie
●    1000 zł przy umowie na 6 miesięcy – ok. 167 zł miesięcznie
●    1550 zł na rok – ok. 129 zł miesięcznie

Oszczędności mogą być zatem spore, gdy od razu zdecydujesz się na roczny pakiet. To dobra wiadomość, jeżeli dopiero rozpoczynasz działalność – w tym okresie dla przedsiębiorców istotny jest każdy wydatek.

 
Lokalizacja ma znaczenie – gdzie mieści się biuro wirtualne?

Nie każdy warszawski adres jest tak samo atrakcyjny. Chcesz wzbudzić zaufanie w potencjalnych klientach lub kontrahentach? Wybierz rozpoznawalną lokalizację. Warszawskie wirtualne biuro Hello mieści się pod adresem Al. Jerozolimskie 81 lok. 7.10 – w budynku Central Tower (wcześniej Orco).
Aleje Jerozolimskie to jedna z głównych ulic Warszawy i jednocześnie adres dobrze znany zarówno mieszkańcom stolicy, jak i innych polskich miast. Jednocześnie rejestracja działalności w prestiżowym miejscu to nie wszystko – ważne, abyś mógł posługiwać się adresem nie tylko w CEIDG, ale też na materiałach reklamowych. Dopiero wówczas w pełni wykorzystasz potencjał wirtualnego biura.

Scroll to Top