Czy wirtualne biuro jest też dla spółki?

Jak prezentuje się oferta wirtualnych biur?

Wirtualne biuro to „wynalazek”, który zrodził się na amerykańskim rynku. To właśnie tam outsourcing był i jest rozwiązaniem szeroko docenianym wśród przedsiębiorców. Od dłuższego czasu z oferty wirtualnych biur mogą też korzystać właściciele firm z Polski. Sieć biur Hello działa w największych miastach Polski – oddziały Biuro Hello znajdują się w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku.
Za podstawową usługę, jaką oferuje biuro wirtualne, należy uznać wynajem adresu – przedsiębiorca może go wykorzystać do rejestracji firmy i podawać go w materiałach reklamowych. Dodatkowo pracownikom biura wirtualnego można zlecić także:
    • Odbiór korespondencji. Klienci biur Hello otrzymują dostęp do panelu klienta, w którym odnotowywana jest informacja o odebranych przesyłkach. Na życzenie przedsiębiorcy korespondencja jest też skanowana.
    • Odbiór faksów. Usługa ta funkcjonuje podobnie, jak w przypadku korespondencji.
    • Odbieranie połączeń przychodzących. Pracownicy Biura Hello zostawiają informację o rozmowie w panelu klienta.
Biuro wirtualne Hello zapewnia też prowadzenie księgowości. Pracownikom można zlecić zarówno księgowość spółek, jak i prowadzenie księgi przychodów i rozchodów.

Czy wiesz, że korzystanie z biura wirtualnego to także konkretne oszczędności? Przekazanie części obowiązków zaufanemu partnerowi to rozwiązanie tańsze niż zatrudnienie np. pracownika sekretariatu.

Czy spółka może korzystać z oferty biura wirtualnego?

Spółki działają w różnych branżach. Być może ta, którą stworzysz, nie będzie potrzebowała fizycznego biura – na początek wystarczy wirtualne biuro na godziny. Wówczas oferta biura wirtualnego jest odpowiednia również dla Ciebie. Podpisując umowę z wybranym biurem, zyskasz adres, który będziesz mógł wykorzystać m.in. przy rejestracji spółki. Dodatkowo pracownicy takiego biura mogą odciążyć Cię od wykonywania części powtarzalnych czynności.

Założenie spółki może być czasochłonne. Jeżeli chcesz zacząć prowadzić działalność od razu, kup gotową spółkę. Nasza oferta to także sprzedaż spółek. Proponujemy czyste spółki bez historii, które są przygotowane do prowadzenia działalności operacyjnej.

Dla spółek charakterystyczne jest to, że muszą prowadzić pełną księgowość. Sieć biur Hello to także profesjonalne biuro rachunkowe. W jednym miejscu możesz zlecić prowadzenie księgowości oraz kadr i płac. Współpraca z biurem rachunkowym pozwala w pełni skoncentrować się na rozwoju firmy. Mimo że przygotowaliśmy różne pakiety, biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby podmiotów gospodarczych, jesteśmy elastyczni. Jeżeli chcesz skorzystać z dodatkowych usług (np. concierge), zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top