Wirtualne biuro – korzystna opcja dla młodego przedsiębiorcy

 Biuro wirtualne – sposób na oszczędności

Wirtualne biuro na godziny to konkretne oszczędności, zwłaszcza gdy potrzebujesz jedynie adresu do rejestracji działalności, a nie fizycznego biura. Po wykupieniu pakietu w wirtualnym biurze zyskasz prawo do korzystania z jego adresu – będziesz mógł zarejestrować pod nim działalność gospodarczą.
Kiedy wybór wirtualnego biura jest dobrą decyzją? Choćby wówczas, gdy nie masz własnego mieszkania, w którym mógłbyś zarejestrować firmę.
Interesuje Cię biuro wirtualne w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu lub Katowicach? Skorzystaj z naszej oferty – odwiedź jedno z Biur Hello i nawiąż z nami współpracę.

Usługi księgowe w biurze wirtualnym

Zakładanie firmy nie jest szczególnie skomplikowane, ale wiążę się z formalnościami. Jeżeli nigdy wcześniej nie zakładałeś działalności gospodarczej, możesz mieć wiele wątpliwości. Kto pomoże Ci w przygotowaniu wniosków? 
W Biuro Hello pomagamy początkującym przedsiębiorcom w kompleksowy sposób – oferujemy im m.in. usługi księgowe. Otrzymasz od nas pomoc na etapie zakładania firmy, dzięki czemu już od pierwszych dni będziesz mógł skoncentrować się na kwestiach ważniejszych niż druki czy kontakty z urzędami.

 Wirtualne biuro a biurko do pracy

Wynajmujesz mieszkanie, w którym nie ma warunków do pracy? A może od czasu do czasu lubisz zmienić otoczenie? Wirtualne biuro to więcej niż adres dla Twojej firmy – to także możliwość wynajęcia biurka na godziny. To proste – rezerwujesz termin, płacisz ustaloną kwotę i korzystasz z wyposażonego gabinetu.
W Biuro Hello mamy atrakcyjne pakiety. Wykupując dostęp do biura na kilkanaście godzin, płacisz mniej. Jako młody przedsiębiorca z pewnością docenisz oszczędności.

Odbieranie korespondencji i paczek

Sieć biur wirtualnych Biuro Hello powstała z myślą o wsparciu przedsiębiorców. Od samego początku postawiliśmy na szeroką i zróżnicowaną ofertę. Jako właściciel firmy możesz u nas wykupić pakiet, w ramach którego będziemy odbierać, skanować i informować Cię o przychodzącej korespondencji.

Czy wiesz, że w Biuro Hello proponujemy również usługę sekretarki?

Jeżeli masz sporo żmudnej pracy, w tym często odbierasz telefony, chętnie Cię odciążymy.

Szkolenie lub rekrutacja? Pomoże wirtualne biuro

Mimo że dopiero zaczniesz prowadzić firmę, jesteś przekonany, że już wkrótce będziesz musiał zatrudnić pierwszego pracownika? Na rozmowę kwalifikacyjną możesz umówić się w wynajętej salce. Biuro Hello w każdej lokalizacji posiada sale konferencyjne, z których mogą korzystać klienci.
Salę konferencyjną możesz wynająć zarówno na godzinę, jak i wykupić pakiet godzin. Więcej informacji o salach na godziny w Warszawie (w tym ich zdjęcia), znajdziesz tutaj. 

Scroll to Top