Czy osoby fizyczne mogą korzystać z wirtualnego biura?

Biuro wirtualne odbierze Twoja korespondencję

Masz w planach dłuższy wyjazd wakacyjny? Jednocześnie wiesz, że właśnie w tym okresie może przyjść do Ciebie korespondencja z urzędów lub zamówione paczki? Angażowanie znajomych czy sąsiadów do odbioru poczty jest kłopotliwe. Możesz też mieć różne powody, dla których niekoniecznie chcesz, aby osoby z Twojego otoczenia odbierały Twoją korespondencję. Właśnie w takiej sytuacji przydaje się biuro wirtualne.

Każde wirtualne biuro ma w swojej ofercie usługę odbioru i przechowania korespondencji. Skorzystać z niej mogą zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne. Wybierając ofertę Biura Hello, możesz liczyć na:

●       powiadomienie o poczcie – wysyłamy je na podany adres poczty elektronicznej,

●       skanowanie korespondencji – skany pojawią się w Twoim panelu klienta,

●       wysłanie korespondencji – gdy zależy Ci na tym, aby listy czy paczki zostały nadane w konkretnym dniu.

H2: Wynajem biura – pracuj w warunkach poprawiających koncentrację

Pandemia COVID-19 w wielu firmach przyspieszyła wdrożenie hybrydowego modelu pracy. Mimo że w określone dni tygodnia możesz pracować w domowym zaciszu, to brak kącika do pracy sprawia, że masz problemy z koncentracją? A może jesteś freelancerem? To drugi powód, dla którego warto skorzystać z wirtualnego biura.

Wirtualne biuro może zapewniać przestrzeń zaprojektowaną z myślą o efektywnej pracy. Biurko i wygodny, ergonomiczny fotel oraz nielimitowany dostęp do internetu – to podstawowe rozwiązania, jakie oferuje wirtualne biuro na godziny. W Biuro Hello proponujemy nie tylko biurka na godziny, ale również sale konferencyjne.

Wirtualne biuro – współpracuj bez długoterminowych umów

Firmy często podpisują umowy długoterminowe, aby zapewnić sobie atrakcyjne stawki za korzystanie z wirtualnego biura. Osoby fizyczne, które interesuje wirtualne biuro, nie muszą się jednak martwić takimi zobowiązaniami – z tej przestrzeni mogą korzystać zgodnie z potrzebami. W Biurze Hello proponujemy:

●       wirtualne biuro na godziny – płacisz jedynie wówczas, gdy korzystasz z biurka (rozliczamy się w systemie godzinowym),

●       wirtualne biuro w pakiecie – kupujesz np. 10 godzin, a wówczas otrzymujesz rabat (stawka godzinowa jest korzystniejsza).

Szukasz wirtualnego biura na terenie Warszawy, Gdańska, Katowic lub Wrocławia?

Poznaj oferowane przez nas pakiety i skorzystaj z naszej oferty, nawet gdy nie prowadzisz działalności gospodarczej.

Scroll to Top