Wirtualne biuro we Wrocławiu – zobacz, jaki adres wybrać

Wrocław, Leszczyńskiego 4/25 – biuro wirtualne pod dobrym adresem

Jest kilka kwestii, które powinien uwzględnić każdy przedsiębiorca przy wyborze biura wirtualnego. Najważniejsze z nich to:

●    Adres biura wirtualnego
Wirtualne biuro musi znajdować się w centrum miasta, a najlepiej pod znanym adresem. Dlaczego to takie ważne? Jeżeli interesuje Cię biuro wirtualne na godziny, bo planujesz osobiście uzgadniać z klientami szczegóły współpracy, to warto, aby nie mieli oni problemu z dotarciem pod wskazany adres.

Wrocławski oddział wirtualnego Biura Hello mieści się pod adresem Leszczyńskiego 4/25 (skrzyżowanie ulic Kazimierza Wielkiego i Świdnickiej), czyli na starym mieście. Muzeum Sztuki Mieszczańskiej, Opera Wrocławska czy Galeria Dominikańska – to rozpoznawalne punkty na mapie Wrocławia, z których szybko dotrzesz do Biura Hello.

●    Wystrój biura wirtualnego
Jeżeli biuro wirtualne nie będzie służyć Ci wyłącznie do pracy, ale będziesz w nim także przyjmował klientów, to podstawą są eleganckie, czyste i dobrze doświetlone pomieszczenia. Wrocławskie wirtualne biuro na godziny Biuro Hello możesz obejrzeć na naszej stronie lub podczas osobistej wizyty.

 Dlaczego warto współpracować z Biurem Hello?

Biuro wirtualne Biuro Hello zostało stworzone z myślą o przedsiębiorcach i dlatego nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do udostępniania biur czy sal konferencyjnych. W zależności od potrzeb możesz nam zlecić:
●    Odbiór i przechowywanie korespondencji (również paczek)
●    Odbieranie połączeń telefonicznych
●    Prowadzenie księgowości – JDG lub księgowość spółek
Nasz adres, pod którym prowadzimy biuro wirtualne, będziesz mógł wykorzystać też do rejestracji swojej firmy oraz celów reklamowych. Dobry, rozpoznawalny adres nie pozostaje bez wpływu na rozwój działalności.
Przeczytaj też: „Wirtualne biuro a kontrola skarbowa – co trzeba wiedzieć?”. 

Przeprowadzasz się? Skorzystaj z innych biur wirtualnych Biuro Hello

Biuro Hello to ogólnopolska sieć biur wirtualnych – jesteśmy obecni nie tylko we Wrocławiu, ale także innych największych miastach Polski. Wirtualne biuro na godziny oraz księgowość oferujemy pod następującymi adresami:
●    Katowice – ul. Mielęckiego 10 lok. 503, I piętro (przy ul. Warszawskiej, przy dworcu PKP)
●    Warszawa – Al. Jerozolimskie 81 lok. 7.10 piętro 7 (Budynek Central Tower, dawniej Orco)
●    Gdańsk – ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508

Chcesz przekonać się o atmosferze, jaka panuje w naszych biurach lub sprawdzić, jak będzie Ci się u nas pracowało? Skorzystaj z wirtualnego biura na godziny – przetestuj nas, a następnie wybierz korzystny dla siebie pakiet.

Scroll to Top