Gdzie kupić gotową spółkę z o.o.?

Zakup gotowej spółki? Wybierz firmę, która ma doświadczenie

Zmiany podatkowe, które od stycznia 2022 r. mają zostać wprowadzone przez Polski Ład, spowodowały wzrost zainteresowania spółkami z o.o. Ponieważ założenie spółki jest obwarowane wieloma formalnościami, już od wielu lat dużą popularnością cieszy się alternatywne rozwiązanie – zakup gotowej spółki. Jeżeli nie chcesz stracić na takiej operacji, kup spółkę od sprawdzonej firmy. Zwróć uwagę na:

●    Profil działalności potencjalnego kontrahenta – najlepiej, aby była to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która zna się na rejestracji spółek
●    Doświadczenie firmy oferującej gotowe spółki – pozwoli ono uchronić się przed błędami, które mogą pojawić się podczas przeprowadzania takiej transakcji

Firmą, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą gotowych spółek, jest profesjonalne biuro rachunkowe Biuro Hello. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że kupisz spółkę pozbawioną wad prawnych.

Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas spółkach – przeczytaj, na jakich zasadach odbywa się sprzedaż spółek i na co możesz liczyć, wybierając naszą ofertę. 

Zadbaj o korzystne dla siebie zapisy w umowie – poznaj przykłady

Chcesz kupić „czystą” spółkę, czyli taką, która wcześniej nie prowadziła działalności? Nawet wówczas, gdy kupujesz sprawdzone przedsiębiorstwo, zadbaj o swoje interesy. Oznacza to nie tylko dokładne zapoznanie się z treścią umowy, ale również zwrócenie uwagi na niektóre jej postanowienia. W Twoim interesie jest, aby w treści umowy znalazły się m.in. zapisy wskazujące, że:

●    Spółka nie posiada żadnych zobowiązań
●    Spółka na dzień sprzedaży nie jest stroną żadnych umów

To prosty i skuteczny sposób, aby ustrzec się zakupu spółki z przeszłością. Dobrym rozwiązaniem jest też skorzystanie z pomocy prawnika, który przeanalizuje treść umowy i wychwyci niekorzystne zapisy.

Jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki z o.o.? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy procedurę.

Wybierz partnera oferującego więcej niż tylko sprzedaż gotowej spółki

Zakup gotowej spółki oznacza konkretne obowiązki – będziesz musiał m.in. prowadzić księgi handlowe. To jeden z powodów, dla których spółkę z o.o. warto kupić od biura rachunkowego. Dzięki temu nie będziesz musiał już szukać partnera specjalizującego się w prowadzeniu pełnej księgowości.

Biura rachunkowe dobrze znają procedury, którym podlegają spółki. To ważne, gdy chcesz zacząć działać od zaraz. Współpracując z Biurem Hello, możesz rozpocząć działalność nawet w ciągu 24 godzin.
Jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki z o.o.? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy procedurę.

Scroll to Top