Gdzie zorganizować konferencję w największych miastach Polski?

Jak wybrać salę konferencyjną – najważniejsze czynniki

Hotele, pensjonaty, ośrodki szkoleniowe i wirtualne biura – to tylko kilka podmiotów działających na rynku, które oferują wynajem sal konferencyjnych. Jak wybrać salę konferencyjną? Najważniejsze czynniki, na które należy zwrócić uwagę, to:

  • –  Wielkość sali konferencyjnej i możliwość organizacji przestrzeni. Sala powinna pomieścić wszystkich zaproszonych gości. Znaczenie ma także to, czy organizator będzie mógł ustawić stoły i krzesła wedle własnych potrzeb.
  • –  Lokalizacja sali konferencyjnej. Najlepiej, aby sala konferencyjna była zlokalizowana w miejscu, do którego łatwo dojechać różnymi środkami transportu – czyli w centrum miasta. Dzięki temu goście nie będą mieć problemu z dotarciem na miejsce.
  • –  Standard i wyposażenie sali konferencyjnej. Tablice flipchart i dostęp do internetu to zupełna podstawa, aby można było przeprowadzić np. szkolenie. Jeżeli spotkanie jest organizowane latem, sala powinna być klimatyzowana.

Podmioty dysponujące salami konferencyjnymi proponują sale o różnej wielkości. W naszej ofercie posiadamy sale przeznaczone na 6, 12 i 15 osób.

Sala konferencyjna na korzystnych warunkach finansowych

Zwłaszcza w dużym mieście i prestiżowej lokalizacji wynajęcie sali konferencyjnej sporo kosztuje. Zaoszczędzić mogą przede wszystkim osoby korzystające z oferty biura wirtualnego. Przykładowo wirtualne Biuro Hello proponuje swoim klientom sale konferencyjne w czterech lokalizacjach:

  • Wrocław – przy ul. Leszczyńskiego 4, tuż przy wrocławskim rynku,
  • Gdańsk – przy ul. Wały Piastowskie 1 (Zieleniak), w niewielkiej odległości od dworca SKM i głównej arterii miasta,
  • Katowice – przy ul. Mielęckiego 10, w niewielkiej odległości od dworca PKP,
  • Warszawa – przy Al. Jerozolimskich 81/7 (Central Tower, wcześniej Orco Tower).

W poszczególnych lokalizacjach dostępne są zarówno kameralne sale konferencyjne dla 6 osób, jak i duże sale, które są w stanie pomieścić do 15 osób.
Wirtualne Biuro Hello udostępnia swoim klientom sale konferencyjne w ramach pakietu Biuro Plus, którego miesięczny koszt to 180 zł netto (przy płatności na 12 miesięcy). Łącznie w ciągu miesiąca klienci mogą skorzystać z sali konferencyjnej przez 10 godzin. Możliwe jest też wynajęcie sali konferencyjnej, korzystając z jednego z dostępnych pakietów. W ofercie Biuro Hello dostępne są pakiety 10 i 20 godzin.

Scroll to Top