Kiedy nie warto zakładać spółki, ale kupić gotową?

1. Gdy chcesz zacząć prowadzić działalność od razu

Czas to jeden z głównych powodów, dla których na rynku poszukiwane są gotowe spółki. Zakup gotowej spółki to rozwiązanie stworzone z myślą o tych wszystkich, którzy nie chcą czekać na przygotowanie dokumentów, ale chcą rozpocząć działalność niemal od razu. 

Biuro Hello, które ma w ofercie sprzedaż nowych spółek z o.o., proponuje:

●    Spółki zarejestrowane przez Biuro Hello – działamy jako profesjonalne biuro rachunkowe i można nam zaufać.
●    Spółki z o.o., które nie prowadziły wcześniej działalności gospodarczej i nie mają żadnych zobowiązań.
Jeżeli chcesz kupić gotową spółkę i zdecydujesz się na naszą ofertę, możesz rozpocząć działalność nawet w ciągu 24 godzin. Jest to możliwe, gdyż znamy procedury i pomagamy przedsiębiorcom w zakresie wprowadzenia niezbędnych zmian w KRS.

2. Gdy nie znasz się na formalnościach i chcesz ich uniknąć

Aktualnie spółkę z o.o. można założyć zarówno u notariusza, jak i online. Mimo że drugie rozwiązanie jest wygodniejsze (i tańsze), to nie każdy przedsiębiorca dysponuje choćby Profilem Zaufanym. Jeżeli nigdy wcześniej nie zakładałeś spółki, możesz czuć się zagubiony w gąszczu procedur i przepisów. W tej sytuacji gotowa spółka z o.o. również jest optymalnym rozwiązaniem.
Gotowe spółki sprzedawane przez Biuro Hello są przygotowane do prowadzenia działalności. Każda z nich jest zarejestrowana, a to oznacza, że posiada niezbędne numery (KRS, REGON, NIP) i ma adres siedziby. Nasi pracownicy pomagają w dokonaniu zmian w KRS i na etapie przejęcia udziałów przez nowych wspólników.

3. Gdy cenisz sobie kompleksowe rozwiązania

Przepisy określają obowiązki spółek z o.o. Należy do nich m.in. prowadzenie księgowości (pełna księgowość). Jeżeli nie chcesz samodzielnie zajmować się tymi sprawami, zakup gotowej spółki od Biura Hello ma tę zaletę, że zyskasz też partnera, który kompleksowo pomoże Ci przy jej prowadzeniu.
Nasza oferta dla nabywców gotowych spółek obejmuje:

●    Prowadzenie księgowości. Jako profesjonalne biuro rachunkowe oferujemy usługi księgowe, prowadzenie kadr i płac oraz reprezentację przed urzędami.
●    Zapewnienie adresu do korespondencji. Spółka z o.o., którą kupisz, może być zarejestrowana pod jednym z czterech adresów naszych biur wirtualnych (Warszawa, Katowice, Wrocław, Gdańsk).
●    Dostęp do sal konferencyjnych. Spotkanie z klientem? Umów się pod rozpoznawalnym adresem, w wygodnej sali konferencyjnej. Zadbamy też o poczęstunek.

Chcesz wiedzieć więcej o gotowych spółkach, które mamy w sprzedaży? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Scroll to Top