Biuro wirtualne czynne:
pn-czw: 8:00-16:00
pt: 8:00-15:00

ul. Mielęckiego 10  lok 503, I piętro (przy ul.Warszawskiej, przy dworcu PKP)
40-013 Katowice

tel:  +48 32 7220385tel.kom. +48 794997764
e-mail: biurokatowice@biurohello.pl

Nr GG Biuro HELLO: 45089259 Biurohello wirtualny sekretariat gg

Mapka google:

OFERTA KATOWICE

  ADRES ADRES PLUS
3 MIESIĄCE     300 zł 370 zł
6 MIESIĘCY 450 zł 600 zł
1 MIESIĄC 120 zł 150 zł
 


Adresy urzędów pod które podlega Biuro wirtualne w Katowicach:

DRUGI URZĄD SKARBOWY W KATOWICACH
ul. Paderewskiego 32B
40-282 Katowice

KRS
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód
Wydział VIII Gospodarczy - KRS
ul. Lompy 14
40-040 Katowice

URZĄD STATYSTYCZNY W KATOWICACH
ul. Owocowa 3
40-158 Katowice


Biuro na godziny Katowice

Oferta naszego wirtualnego biura skierowana jest do przedsiębiorców którzy nie chcą rezygnować ani z atrakcyjnego adresu dla swojej firmy ani z równoważenia kosztów związanych z wynajmem pomieszczeń biurowych. Właśnie dla takich osób mamy idealne rozwiązanie jakim jest skorzystanie z oferty wirtualnego Biura Hello w Katowicach. Pozwolimy Państwu zaoszczędzić miesięcznie minimum kilkaset złotych.

Ale nasze wirtualne biuro to coś więcej niż adres, korzystanie z naszych usług to gwarancja że Państwa korespondencja zostanie terminowo odebrana, o czym będą Państwo szybko i sprawnie informowani. Pozwala to na uniknięcie oczekiwania na listonosza lub tracenie cennego czasu w kolejce na poczcie. 

Oferujemy również usługę wirtualnego sekretariatu. Możemy nadać państwu indywidualny numer stacjonarny. Telefony do Państwa odbierać będzie osoba z odpowiednimi kwalifikacjami i przeszkoleniem. Pozostawione przez dzwoniących informacje, będą niezwłocznie przekazywane adresatom. Bez wątpienia zyska na tym wizerunek Państwa firmy. Będziecie się jawić w oczach kontrahentów jako wiarygodna i profesjonalna firma, która wzbudza zaufanie.  Zwłaszcza , że nikt nie musi wiedzieć , iż korzystają Państwo z usług wirtualnego biura. 

Prowadzenie działalności wiąże się także z koniecznością przeprowadzania różnego rodzaju spotkań. Nasze wirtualne biuro oferuje także wynajem biur na godziny. Jest to bardzo korzystane rozwiązanie ponieważ ponoszą Państwo koszty tylko za faktycznie wykorzystany czas wynajmu. Biura na godziny wykluczają również koszty związane z wyposażeniem pomieszczeń czy z dbaniem o jego czystość. Telefonicznie lub mailowo kontaktują się Państwo z nami i jeśli tylko mamy wolną sale, przychodzą Państwo do estetycznych i profesjonalnych wnętrz, nie martwiąc się o nic więcej jak tylko o sam merytoryczny przebieg spotkania. Biura na godziny mogą być wykorzystywane nie tylko do indywidualnych spotkań w kameralnym gronie czy pracy własnej , ale także można w nich organizować szkolenia, konferencje czy różnego rodzaju kursy.

Zdjęcia biura w Katowicach

Ciekawostki z bloga