Dlaczego warto wynająć wirtualne biuro na godziny?

Ile kosztuje wirtualne biuro na godziny?

Wirtualne biuro to rozwiązanie dedykowane freelancerom (np. grafikom, copywriterom) oraz małym firmom. Rosnąca popularność wirtualnych biur nie jest wynikiem przypadku, ale korzyści, jakie płyną z tego rozwiązania. Podstawową sprawą są kwestie finansowe. Wirtualne biuro na godziny jest nieporównywalnie tańsze niż najem powierzchni biurowej. Ile trzeba zapłacić za dostęp do biurka? Ceny są zróżnicowane – zależą głównie od lokalizacji wirtualnego biura. 
Prowadząc Biuro Hello, doskonale zdajemy sobie sprawę z indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Proponujemy wirtualne biuro na godziny w różnych konfiguracjach. Możesz u nas zarezerwować m.in.:

    • Gabinet/salę do 6 osób – za godzinę zapłacisz 29 zł netto, przy zakupie 10 godzin otrzymasz rabat, dzięki czemu zapłacisz 240 zł. Oferta jest skierowana do przedsiębiorców z Gdańska i Katowic.
    • Gabinet/salę do 8 osób – wynajem na godzinę kosztuje 30 zł netto, a 10 godzin – 240 zł. Gabinet na maksymalnie 8 osób oferujemy w Warszawie i Wrocławiu.

Nasze biuro wirtualne dysponuje również salą szkoleniową do 15 osób. Dostępna jest ona w lokalizacjach: Gdańsk, Warszawa, Wrocław i Katowice.

Pełna oferta gabinetów i sal w ofercie BiuraHello

Wirtualne biuro – więcej niż tylko biurko 

Poza ceną wirtualne biuro na godziny to także szansa nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które mogą zaowocować ciekawymi projektami. To jednak nie wszystko – Biuro Hello oferuje szereg dodatkowych usług, z których możesz skorzystać. Dzięki nim będziesz mógł w pełni skoncentrować się na prowadzeniu biznesu. Proponujemy m.in.:

    • Usługi księgowe. Zadbamy o Twoje rozliczenia z fiskusem, nawet gdy prowadzisz spółkę – prowadzimy księgowość spółek.
    • Gotowe spółki. Zajmujemy się rejestracją spółek i ich sprzedażą. Oferujemy wyłącznie spółki bez historii i w pełni przygotowane do prowadzenia działalności.
    • Odbiór i przechowywanie korespondencji przychodzącej oraz odbieranie połączeń. To usługi realizowane w ramach pakietów.

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty? Zapoznaj się z naszymi pakietami. Jeżeli potrzebujesz indywidualnie skomponowanych usług, skontaktuj się z nami.


Gdzie szukać wirtualnego biura?

Dziś wirtualne biuro (w tym wirtualne biuro na godziny) działa w wielu miastach Polski. Wybór jest zatem duży. Jeżeli mieszkasz w Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie lub Katowicach, możesz skorzystać z naszej oferty – jako Biuro Hello, jesteśmy obecni w każdym z wymienionych miast.
Naszym atutem jest prestiżowa lokalizacja. Wynajmując biuro na godziny, bez trudu dotrzesz do naszej siedziby zarówno własnym transportem, jak i komunikacją miejską. Wciąż się rozwijamy, a nasza oferta jest stworzona z myślą o potrzebach przedsiębiorców. Jeżeli nie możesz skupić się na pracy w domu lub chcesz zmienić otoczenie – zapraszamy.

Scroll to Top