Wirtualne biuro – więcej niż adres dla firmy

Co wchodzi w skład podstawowego pakietu wirtualnego biura?

Najtańsze pakiety oferowane przez biura wirtualne koncentrują się na udostępnieniu klientowi prestiżowego adresu dla jego biznesu. Przedsiębiorca może wykorzystać otrzymany adres również do celów reklamowych, czyli umieścić go na swoich wizytówkach czy wykorzystywanych materiałach reklamowych. Prestiżowy adres wzbudza zaufanie, a to z kolei może korzystnie przełożyć się na liczbę klientów.
Biuro wirtualne Hello klientom korzystającym z podstawowego pakietu zapewnia także odbiór i przechowywanie korespondencji przychodzącej. Przedsiębiorcy są informowani o otrzymanych listach i przesyłkach – wysyłamy powiadomienie na wskazany adres e-mail. Dodatkowo klient otrzymuje dostęp do panelu klienta, z którego może korzystać przez 24 godziny na dobę.

Sekretarka telefoniczna – skoncentruj się na biznesie

Prowadzenie biznesu jest czasochłonne, a koszty zatrudnienia pracownika często przekraczają finansowe możliwości początkujących właścicieli firm. Z reguły przedsiębiorcy oferujący usługi lokalne czy specjalizujący się w marketingu nie mają czasu, aby odbierać połączenia telefoniczne i prezentować potencjalnym klientom ofertę. Z pomocą przychodzi wirtualne biuro, którego pracownicy mogą zapewnić odbieranie połączeń.
Jako profesjonalne biuro wirtualne proponujemy naszym klientom odbieranie połączeń (do 60 minut miesięcznie). Z każdej przeprowadzonej rozmowy sporządzamy notatkę, którą zamieszczamy w internetowym panelu klienta. W rezultacie przedsiębiorca może zapoznać się ze szczegółami rozmowy, a następnie – jeżeli uzna, że to niezbędne – skontaktować się z potencjalnym klientem.

Zapewnij sobie dostęp do gabinetu lub sali konferencyjnej

Nie każdy przedsiębiorca pracuje w biurze – wielu wykonuje usługi bezpośrednio u klientów. W ciągu miesiąca zdarzają się jednak takie dni, kiedy trzeba uporządkować dokumentację czy na spokojnie zapoznać się ze szkicem umowy przesłanym przez kontrahenta. Wówczas nieoceniony jest dostęp do indywidualnego gabinetu, w którym można w pełni skoncentrować się na pracy.
W Biurze Hello doskonale zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb przedsiębiorców i dlatego w ofercie posiadamy również pakiety, w ramach których oferujemy dostęp do gabinetu. Przedsiębiorcom spotykającym się od czasu do czasu z kontrahentami udostępniamy również sale konferencyjne. W ofercie mamy zarówno małe sale konferencyjne (do 6 osób), jak i duże sale konferencyjne (do 15 osób).

Scroll to Top