Wirtualne biuro Wrocław

Wirtualne biuro czynne:
pn-czw: 8:00-16:00
pt: 8:00-15:00

ul. Leszczyńskiego 4 lok.25  (skrzyżowanie ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Świdnickiej)
50-078 Wrocław
 
tel: +48 71 7382283
tel.kom. +48 530997747
 
e-mail: biuro@biurohello.pl
Nr GG Biuro HELLO: 43013824 Biurohello biura wirtualne Wrocław gg

Mapka google:


OFERTA WROCŁAW PROMOCJA START*

  ADRES START ADRES PLUS START
3 MIESIĄCE     300 zł 300 zł 370 zł 370 zł
6 MIESIĘCY 450 zł 400 zł 610 zł 500 zł
12 MIESIĘCY  760 zł 650 zł 1050 zł 700 zł

* -oferta START dotyczy pierwszej umowy z naszym biurem

Cennik naszych usług - pobierz


Adresy urzędów pod które podlega Biuro wirtualne we Wrocławiu:

URZĄD SKARBOWY Stare Miasto
Ul. Inowrocławska 4
53-654 Wrocław
 
ZUS Oddział Wrocław
ul. Pretficza 9/11
50-930 Wrocław
 
KRS
Sąd Rejonowy dla Wrocławia- Fabrycznej
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
ul. Poznańska 16
53-630 Wrocław
 
URZĄD STATYSTYCZNY we Wrocławiu
ul. Oławska 31
50-950 Wrocław
 

Biuro na godziny Wrocław

Oferta Naszego wirtualnego biura powstała w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców. Oferujemy prestiżowy adres w samym sercu miasta Wrocław, wysoką jakość obsługi, indywidulane podejście do klienta przy bardzo atrakcyjnej cenie. 

Koszt wynajmu lokalu we Wrocławiu jest niezwykle wysoki, dlatego też skorzystanie z usług wirtualnego biura niesie ze sobą same korzyści. Znacząco obniżamy koszty działalności , zezwalając na zrejestrowanie Twojej firmy pod Naszym wrocławskim adresem. Ale wirtualne biuro to nie tylko adres wpisany do rejestru. Odbieramy, przechowujemy i przekazujemy korespondencję, powiadamiamy Naszych klientów e-mailem o nadejściu poczty. Proponujemy skanowanie oraz umieszczanie poczty w panelu klienta. Dzięki temu istnieje możliwość z zapoznaniem się z korespondencją w chwili kiedy dotrze ona do wirtualnego biura. Biuro wirtualne świadczy usługi asystenckie, odbieramy telefony, umawiamy spotkania , prowadzimy kalendarz klienta. Zakres naszych usług jest dostosowany indywidualnie do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy. 

Prowadzenie działalności często wiąże się z koniecznością przeprowadzania spotkań z kontrahentami bądź klientami. Dlatego też Nasze wirtualne biuro we Wrocławiu posiada możliwość wynajmu sal. Można je wykorzystywać do organizowania spotkań, konferencji , szkoleń , zebrań, ale także traktować jako biuro na godziny, gdzie w ciszy i spokoju można realizować wyzwania jakie stawia przed Państwem prowadzenie własnej działalności. 

Wirtualne biuro jest doskonałym rozwiązaniem dla osób które dopiero rozpoczynają działalność, mogą dzięki nam znacząco ograniczyć koszty, pochwalić się atrakcyjnym adresem już na starcie, zaprosić kontrahentów czy klientów do schludnego i profesjonalnego biura na godziny. Taka opcja atrakcyjna będzie również dla osób których profil działalności sprawia, że korzystają z biura nieregularnie i niekorzystne cenowo jest dla nich wynajmowanie czegoś na stałe. U nas płacisz tylko za realnie wykorzystany czas w biurze. Nasze wirtualne biuro a tym samym miejsce gdzie można skorzystać z biura na godziny znajduje się w centrum Wrocławia. Znajdujemy się w biurowcu, blisko Rynku oraz Dworca Głównego PKP.  Serdecznie zapraszamy do współpracy. 

Zdjęcia biura we Wrocławiu

Ciekawostki z bloga