Biuro wirtualne – w której dzielnicy Warszawy go szukać?

Warszawa Wola – tu są największe zasoby powierzchni biurowej

Dzięki licznym inwestycjom w okolicy Ronda Daszyńskiego to właśnie warszawska dzielnica Wola znalazła się na prowadzeniu pod względem zasobów powierzchni biurowej. Działające w tej części stolicy wirtualne biura mieszczą się w nowoczesnych biurowcach, co nie pozostaje bez wpływu na komfort najemców. Atutem Woli jest też dobrze rozwinięta komunikacja miejska oraz bliskość centrum.

Śródmieście – najbardziej prestiżowe adresy

Jeszcze do niedawna to Śródmieście – wraz z Mokotowem – było dzielnicą najbardziej rozwiniętą pod względem zasobów powierzchni biurowej. Mimo że obecnie sytuacja prezentuje się inaczej, to Śródmieście wciąż jest reprezentatywną częścią Warszawy. To właśnie powoduje, że wiele firm szuka adresu w tej dzielnicy. Z uwagi jednak na wysoki czynsz przedsiębiorcy, zamiast wynajmować biuro, często decydują się na współpracę z biurem wirtualnym.

Ochota – budynki biurowe głównie wzdłuż Al. Jerozolimskich

Wśród najbardziej rozpoznawalnych ulic Warszawy wskazać należy Al. Jerozolimskie – biuro pod tym adresem budzi zaufanie. Gdzie na Ochocie szukać wirtualnego biura? Pod adresem Al. Jerozolimskie 81 działa biuro wirtualne Biuro Hello. Prestiżowy adres, przystępne cenowo pakiety i liczne usługi dodatkowe – to nasza oferta przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy dostrzegają korzyści płynące z wynajmu biura wirtualnego.

BiuroHello – oferujemy wynajem adresu lub wirtualnego biura dla twojej firmy. Dobre wrażenie robi się tylko raz! Zacznij korzystać z prestiżowego adresu firmy!

Wirtualne biuro Hello Warszawa – skorzystaj z oferty!

Włochy – kilkanaście minut do centrum

Warszawska dzielnica Włochy to kolejna część stolicy, w której znajduje się wiele budynków biurowych. Szukasz biurka na godziny lub sali konferencyjnej w pobliżu ul. Żwirki i Wigury czy lotniska? Zależy Ci na dogodnym dojeździe do centrum miasta, ale jednocześnie nie chcesz przepłacać? Włochy są ciekawą alternatywą dla innych rejonów Warszawy.

Mokotów – dzielnica wciąż ciesząca się dużą popularnością

To również jedna z warszawskich dzielnic, w których przedsiębiorcy poszukują przestrzeni do pracy. Dlaczego? Jednym z powodów jest dogodna lokalizacja – w niewielkiej odległości zarówno od Śródmieścia, jak i lotniska. W rezultacie biurami w tej części Warszawy często są zainteresowane firmy działająca również poza granicami Polski. Na terenie Mokotowa działają też wirtualne biura, których oferta jest zróżnicowana.

Scroll to Top